číslo 9,  ročník 18, november 2017 RSS Slova medzi nami Slovo medzi nami na facebooku
hlavná stránka     sp䝠        
vrch1

 

Zuzana

Vážena radakcia, chcem sa vám podakova za rodinnú prilohu, ktorej sa vežmi tešíme. Našli sme tam veža podnetov na pôstne obdobie a keďže máme malé deti, najviac nás zaujal pôstny svietnik. Vyrobili sme si ho a už sa aj s demi tešíme na naše spoločné modlitby. Prílohu si odkladáme, aby nam poslúžila aj na ďalšie obdobia pôstu.

Zdenka

...dnešné zamyslenie sa hlboko dotklo môjho srdca Pane..., požehnaj toho,  svätého, kto ho každý deň pre nás pravidelne  pripravuje a pomáha nám uvedomene každodennne ži  v Tvojej prítomnosti Pane..., nech vie, že  hoci nepoznaný, vzdialený, je nám vežmi drahý, práve tým, že nám sprostredkúva  stretanie s Tebou a túžbu po Tebe...
"Môj Ježiš, milujem a a ďakujem ti, že prichádzaš. Aj dnes ti bežím v ústrety a dávam sa ti k dispozícii. Môj život je tvoj. Chcem by dnes svätý".... tak ako každú  ďalšiu minútu svojho života, kým sa nestretnem s Tebou a ostatnými  drahými v Tvojom náručí.
 Amen.

Katarina Deverova

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám poďakova za Váš časopis Slovo medzi nami. Poznala som ho už skôr, ale tohto roku sme si ho prvýkrat objednali domov. Vedela som, ze obsahuje krátke denné zamyslenia a o tie my islo v prvom rade. Ocenila som, že ste vydali pôstny dvojmesačník a striktne ste sa nedržali mesačného formátu. Vežmi milým prekvapením bola pre mňa Rodinná priloha Inšpirácie na pôstne obdobie. Niektoré z nich sme si vyskúšali naživo s našimi troma demi Simon 8, Petra 7, Matúš 5. V prílohe Vám posielam náš sviečkový pôstny kríž, pri ktorom sme sa celá rodina modlili a z fotky sme urobili aj vežkonočné blahoželanie. Deom sa mimoriadne páčila sederova večera.

Prílohu si určite odložím a využijem aj na budúci rok. Chcem sa Vám ešte raz poďakova za Rodinnú prílohu a povzbudi Vás do prípravy ďalších čísel.

 

 

 

 

 

Redemptoristi

Modlitbový denník 2018

 

Bernhard Häring

Kristus Boh s nami

 

Dagmar Krážová

Mária, naša ozajstná sestra

 

Ulf a Brigitta Ekmanovci

Vežký objav